Czym jest Bars ?

 

Bars® (z ang. pręt), to lekki dotyk 32 punktów na głowie, co pozwala na uruchomienie przepływu energii, zmianę informacji.

Podczas  sesji, fale mózgowe płyną wolniej i dochodzi do czysto fizycznego zjawiska – rozładowania spolaryzowanych ładunków

elektrycznych w umyśle. Jeśli porównalibyśmy nasz mózg do twardego dysku komputera, to w czasie tej sesji dochodzi do

usuniecia "plików z wirusami“ z naszej  podswiadomości. Plików z przekonaniami, myślami, emocjami, które zostały nam

wszczepione w dzieciństwie i utrudniają życie.

Co daje i jak sie czujesz po sesji Bars?

W najmniejszym stopniu poczujesz się, jak po najdoskonalszym masażu energetycznym, w największym zmieni się Twoje życie.

Każda z sesji Bars pozwala pozbyć się od 5 do 10 tysięcy  ograniczeń w tym obszarze życia, którego dotyczy dotykany punkt.

Po kilku sesjach znika problemem bezsenności, niepokoju, pozbywasz się stresu, masz więcej energii i lekkości w ciele,  jesteś bardziej witalny, wraca ci chęć do działania i tworzenia.

 Wszystko dzieje się w niezwykle przyjemny i relaksujący sposób, który w efekcie niweluje granice w każdym aspekcie życia bez większego wysiłku.

 

 

Co jeszcze?

Wykonanie tylko jednej sesji Bars® powoduje, że zaczynamy widzieć szerzej. Za każdym razem, gdy podczas sesji, odwołujesz

jeden z wykreowanych przez siebie punktów widzenia, przynajmniej 350 tys. ludzi z Twojego otoczenia również się od niego

uwalnia.