BARS® to energetyczny proces na ciało. Skupia się on na określonych punktach na głowie, z których podczas delikatnego dotyku, uwalniają się utrwalone przez nas decyzje dotyczące różnych sfer życia. To one nie pozwalają dokonać nam zmiany z łatwością. BARS®, to bardzo przyjemny i relaksujący proces na ciało, dający dostęp do głębszej świadomości i otwierający na otrzymywanie tego wszystkiego co wszechświat chce Ci podarować.

 

Czym jest Bars®?

Bars® (z ang. pręt), to lekki dotyk 32 punktów na głowie, co pozwala na uruchomienie przepływu energii. Podczas sesji, fale mózgowe płyną wolniej i dochodzi do czysto fizycznego zjawiska – rozładowania spolaryzowanych ładunków elektrycznych w umyśle. Jeśli porównalibyśmy nasz mózg do twardego dysku komputera, to w czasie tej sesji dochodzi do usuniecia „plików z wirusami“ z naszej głowy. Plików z przekonaniami, myślami, emocjami, które zostały nam wszczepione w dzieciństwie i utrudniają życie.

 

Co daje i jak sie czujesz po sesji Bars?

W najmniejszym stopniu poczujesz się jak po najdoskonalszym masażu energetycznym, w największym zmieni się Twoje życie. Każda z sesji Bars® pozwala pozbyć się od 5 do 10 tysięcy lat ograniczeń w tym obszarze życia, którego dotyczy dotykany punkt. Po kilku sesjach znika problemem bezsenności, chorób ciała, pozbywasz się stresu, masz więcej energii i lekkości w ciele, uodparniasz na wirusy, jesteś bardziej witalny, wraca ci chęć do działania i tworzenia. Znika problem braku pieniędzy a twoje relacje z bliskimi bardzo się zmianiają. Wszystko dzieje się w niezwykle przyjemny i relaksujący sposób, który w efekcie niweluje granice w każdym aspekcie życia bez większego wysiłku.

 

Co jeszcze?

Wykonanie tylko jednej sesji Bars® powoduje, że zaczynamy widzieć szerzej. Za każdym razem, kiedy podczas sesji, porzucasz jeden z wykreowanych przez siebie punktów widzenia, przynajmniej 350 tys. ludzi z Twojego otoczenia również się od niego uwalnia. Co oznacza, że Wasze relacje w domu również mogą się zmienić.